5 najlepszych poduszek do spania

Reklama

Wszyscy wiemy jak ważny dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest sen, dlatego warto zainwestować w dobrą i wygodną poduszkę do spania. Dobry wypoczynek w nocy to gwarancja udanego dnia. Według specjalistów poduszkę do spania należy wymieniać co parę lat, inaczej traci swoje właściwości. Jeśli cierpisz z powodu bólów pleców czy ramion należy wziąć pod uwagę wybór specjalnie dobranej poduszki. Bardzo ważna jest struktura, miękkość oraz wysokość poduszki. Należy uwzględnić także preferencje jej wypełnienia – czy wolisz pierze czy może raczej sztuczny wkład ze względu na alergię. Oto kilka propozycji poduszek, które ułatwią ci wybór tej odpowiedniej:

sound-asleep.jpg

1. Poduszka muzyczna

To poduszka, która wręcz wyśpiewa ci sen. Produkt dla miłośników muzyki i osób lubiących technologiczne rozwiązania wszędzie, nawet w sypialni. Podłączasz swój telefon lub inne źródło muzyki i puszczasz ulubione piosenki, które grają do snu tak długo, dopóki baterie na to pozwolą 🙂

debenhams.jpg

2. Hipoalergiczna poduszka firmy Debenhams

Jeśli lubisz mieć miękko pod głową ta puszysta jak chmurka poduszka gwarantuje niezapomniany komfort. Nie ważne czy śpisz na boku, czy na plecach. Ten produkt zapewni 100% wartościowego snu.

john-lewis-canadian-goose-d.jpg

3. Poduszka z puchem gęsim formy John Lewis

Ta poduszka z wypełnieniem z gęsiego pierza zapewni komfort snu, jakiego nigdy wcześniej nie czułeś w życiu. Zdecydowanie warta jest swojej ceny. Gęsie pierze ma właściwości prozdrowotne, a poduszka ta stanowi nie lada gratkę dla klientów preferujących naturalne wkłady.

tempur-cloud.jpg

3. Poduszka od firmy Tempur

Jest to królowa w świecie poduszek. Zapamiętuje ułożenie twojej głowy w czasie snu, a na dodatek utrzymuje temperaturę twojego ciała.

good-sleep-expert.jpg

4. Poduszka od firmy Good Sleep Expert

Ta poduszka będzie pasować wszystkim, niezależnie od upodobań. Jej wnętrze nie przesuwa się dzięki temu, że poduszka jest kilkukrotnie przeszyta przez środek.

dreamgenii-maternity.jpg

5. Poduszka dla kobiet w ciąży od firmy DreamGenii

Jej kształt sprawia, że jest idealna dla pań spodziewających się dziecka. Odciąża drugą stronę brzucha, zapewnia ulgę dla biodra i jest bardzo miękka. Jeżeli w twojej rodzinie lub wśród znajomych jest przyszła mama ta poduszka może być dla niej idealnym prezentem.

Źródło i zdjęcia: www.independent.co.uk/extras/indybest/house-garden/best-pillows-side-sleepers-review-tempur-national-bed-month