Naturalne i ekologiczne ozdoby, które wykonasz sam

Reklama

Chcesz upiększyć nieco ponure wnętrze? Cenisz sobie ekologię i wykorzystanie naturalnych składników? Oto kilka sposobów specjalnie dla ciebie:

Kwiaty ze skórki pomarańczy – obierz pomarańczę w paski mniej więcej równej grubości, ułóż elegancko w wazonie lub w ozdobnej miseczce, wysusz w pobliżu źródła ciepła i gotowe!

43 DIY Interesting And Useful Ideas For Your Home

Topdreamer.com

Świeczka ze skórki mandarynki – delikatnie obierz mandarynkę, aby pozostała przynajmniej połowa nienaruszonej skórki. Następnie do powstałej łódeczki wlej wosk zatapiając jednocześnie część knota. Zapal i ciesz się pięknym aromatem mandarynkowej świeczki, rozsnuwającym po domu wspomnienie Świąt!

43 DIY Interesting And Useful Ideas For Your Home

Topdreamer.com

Seler naciowy lub cykoria zalegają w lodówce? Wykorzystaj je do wykonania naturalnych pieczątek warzywnych, którymi ozdobisz kartki z życzeniami lub prezenty. Doskonały sposób na zabawę z dzieckiem podczas brzydkiej pogody:

http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uuuploads/creative-diy-ideas/creative-diy-ideas-7-1.jpg

Boredpanda.com

Piękny bukiet róż stworzonych z kolorowych liści – choć to już nie sezon na liście, warto zachować pomysł na następną jesień. Wystarczy zebrać ładne, kolorowe liście, pozwijać je w interesujące kształty i ułożyć w bukiet.

http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uuuploads/creative-diy-ideas/creative-diy-ideas-8-1.jpg

Boredpanda.com

Piękne świeczniki z wydrążonych pniaków – naturalne, ekologiczne, dodające mnóstwa uroku wnętrzu. Głębokość wydrążonych otworów należy dostosować do świeczek w nie wkładanych, a podczas używania trzeba zachować ostrożność i mieć na uwadze niebezpieczeństwo zajęcia się pniaków oginem.

43 DIY Interesting And Useful Ideas For Your Home

Topdreamer.com

Źródło: www.topdreamer.com/43-diy-interesting-and-useful-ideas-for-your-home